Ditt lokale regnskapskontor

Hå Reknskapslag SA ble etabelert 1965, og ble i 2016 fusjonert med Nærbø Rekneskapslag. Vi har i dag 22 ansatte, som holder til i nye lokaler på Nærbø. Vi er et fremtidsrettet regnskapsfirma med mange års erfaring innen regnskapsføring, budsjettering, økonomiske analyser, nyetableringer og eierskifte.

Ansatte

Gro Roaldssen

Daglig leder

Autorisert regnskapsfører

gr@grl.no

51 43 71 11 / 977 97 962

 

Per Herikstad

Autorisert regnskapsfører

per.herikstad@hgrl.no

51 43 24 47 / 901 19 131

 

Mikal Skibstad

Autorisert regnskapsfører

mikal.skibstad@hgrl.no

51 43 26 32

 

Møyfrid Risa Søyland

Autorisert regnskapsfører

mrs@grl.no

51 43 82 94

 

Knut Ovastrøm

Autorisert regnskapsfører

knut.ovastrom@hgrl.no

51 43 11 82

 

Aslaug Rysstad

Autorisert regnskapsfører

aslaug.rysstad@hgrl.no

51 43 06 58

 

Lars Ove Løge

Autorisert regnskapsfører

lars.ove.loge@hgrl.no

51 43 06 68

 

Kenny Ueland Bøe

Autorisert regnskapsfører

kub@grl.no

51 43 67 22

 

Hilde Aanestad

Autorisert regnskapsfører

hilde.aanestad@hgrl.no

51 43 11 42

 

Iren Hobberstad

Autorisert regnskapsfører

iren.kvia@hgrl.no

51 43 04 19

 

Stig Rune Bore

Autorisert regnskapsfører

srb@grl.no

51 43 83 25

 

Britt Nord-Varhaug

Regnskapsfører

britt.nord-varhaug@hgrl.no

51 43 59 87

 

Ellen Marie Stokka

Regnskapsfører

ems@grl.no

51 43 73 05

 

Asbjørn Voll

Regnskapsfører

asbjorn.voll@hgrl.no

51 43 06 59

 

Mette Mellemstrand

Regnskapsfører

mm@grl.no

51 43 80 62

 

Brit Bårdsen

Regnskapsfører

brit.bardsen@hgrl.no

51 43 45 66

 

Reidunn Haga Stavnem

Autorisert Regnskapsfører

rhs@hgrl.no

51 43 67 70

 

 

Anne Grethe Høien

Regnskapssekretær

anne.grethe.hoien@hgrl.no

51 43 57 10

 

Silje V. Nærland

Regnskapssekretær

sn@grl.no

51 43 76 27

 

Tove Håland

Lønnsmedarbeider

tove.haaland@hgrl.no

51 43 48 60

 

Siri K. Fuglestad

Landbrukstenester Hå

mailto:siri.fuglestad@n-lt.no

900 58 324

 

Annette Erga

Landbrukstenester Hå

annette.erga@n-lt.no

900 58 324

 

Miriam Rugland

Regnskapsfører

miriam.rugland@hgrl.no

51 43 39 93

 

Rakel Olene Obrestad

Regnskapsfører

rakel.olene.obrestad@hgrl.no

51 43 33 04